TOP TEN Klubu
Jamnika za rok 2014
Klasyfikacja generalna
1. Grand Avelen DERVILLE ( wł. Beata Gęsińska) - 15 wystaw – 131 pkt.
2. JANTAR Herbu Flinta ( wł. Elżbieta Adamowicz) - 17 wystaw - 116 pkt.
3. ARAX z Jamnikowa ( wł. Anna Kawalec) - 18 wystaw - 111 pkt.
4. MORRICONE HOKUS POKUS Z PERŁOWEJ Dagi Dog ( wł. Ewa Dąbrowska) - 10 wystaw, 82 pkt.
5. JACKSON MICHAEL Dagi Dog ( w. Dagmara Oraczewska) - 7 wystaw – 81 pkt.
6. BLACK DIAMOND Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal) - 4 wystawy – 74 pkt.
7. SORELLA Figoland ( wł. Ewa Barwicka) - 12 wystaw - 74 pkt.
8.AMETYST Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal) - 11 wystaw - 72 pkt.
9. PRESTON Z Dachu ( wł. Hanna Maniewska) - 10 wystaw - 65 pkt.
10. BLACK HAPPINES Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal) - 12 wystaw – 61 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy
1.Grand Avelen DERVILLE ( wł. Beata Gęsińska) - 15 wystaw – 131 pkt.
2. BLACK DIAMOND Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal) - 4 wystawy – 74 pkt.
3. SORELLA Figoland ( wł. Ewa Barwicka) - 12 wystawy - 74 pkt.
4. BLACK HAPPINES Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal) - 12 wystaw – 61 pkt.
5. SHERGOL Lizus Maksimus ( wł. Aleksandra Sękowska) - 5 wystaw – 57 pkt.
6. BEAUTY IN BLACK Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal) - 2 wystawY - 48 pkt
7. OOPS ONLY YOU LITTLE DRANATANJA ( wł. Grażyna Zapletal) - 3 wystawy – 28 pkt.
8. HARDA z Samotraki ( wł. Anna Samocka) - 0 wystaw - 10 pkt
Jamnik długowłosy miniaturowy
1. AMETYST Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal) - 11 wystaw - 72 pkt.
2. Kinchville VENNO VERETTI ( wł. Beata Gęsińskal) - 7 wystaw - 48 pkt.
3. CASANOVA Hokus Pokus z Perłowej ( wł. Ewa Dąbrowska) - 4 wystawy - 34 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy
1. MORRICONE HOKUS POKUS Z PERŁOWEJ Dagi Dog ( wł. Ewa Dąbrowska) - 10 wystaw, 82 pkt.
2. JACKSON MICHAEL Dagi Dog ( w. Dagmara Oraczewska) - 7 wystaw – 81 pkt.
3. LUNA HOKUS POKUS Z PERŁOWEJ Dagi Dog ( wł. Dagmara Oraczewska) - 9 wystaw – 52 pkt
4. INDIA Dagi Dog ( wł. Dagmara Oraczewska) - 4 wystawy - 51 pkt.
5. JACKSON LA TOYA Dagi Dod ( wł Dagmara Oraczewska) - 3 wystawy – 18 pkt.
6. BO of Ivy's Hill ( wł. Dagmara Oraczewska) - 2 wystawy - 12 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy
1. GABI Zielone Mchy ( wł. Romana Kordos) - 9 wystaw - 25 pkt.
2. BACARA TORA Zielone Mchy ( wł. Romana Kordos) - 8 wystaw - 15 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy
1. ARAX z Jamnikowa ( wł. Anna Kawalec) - 18 wystaw - 111 pkt.
2. PRESTON Z Dachu ( wł. Hanna Maniewska) - 10 wystaw - 65 pkt.
3. Delbruggers QUAX ( wł. Anna Kawalec) - 8 wystaw - 44 pkt.
4. MELEK Z Dachu ( wł. Hanna Maniewska) - 3 wystawy - 26 pkt.
5. Excellmagic GALANA GENTILA ( wł. Anna Kawalec) - 4 wystawy - 18 pkt.
6. PANDORA z Dachu ( wł. Hanna Maniewska) - 5 wystaw - 16 pkt.
7. MIGOTKA z Dachu ( wł. Hanna Maniewska) - 1 wystawa - 4 pkt.
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
1. UGLY DUCKLING Dervilla ( wł. Bogusław Chałupa) - 14 wystaw - 60 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy
1. JANTAR Herbu Flinta ( wł. Elżbieta Adamowicz) - 17 wystaw - 116 pkt.
2. EBADI Herbu Flinta ( wł. Elżbieta Adamowicz) - 9 wystaw - 52 pkt.
3. Raydachs DENIM N DIAMONDS SW ( wł. Ina i Agnieszka Małeckie) - 1 wystawa - 40 pkt.
4. Raydachs RUBY TUESDAY SW ( Ina i Agnieszka Małeckie) - 3 wystawy, 21 pkt
5. EKSPRESJA Herbu Flinta ( wł. Elżbieta Adamowicz) - 6 wystaw - 14 pkt.
6. EX SENTIA SHOSANNA DREUFUS Basta ( wł. Dorota Witkowska) - 1 wystawa - 10 pkt.
7. Ex Sentia I WILL NOT FORGET YOU FRIDA ( wł. Dorota Witkowska) - 1 wystawa - 9 pkt.
Klasyfikacja generalna
1. Grand Avelen DERVILLE ( wł. Beata Gęsińska) - 15 wystaw – 131 pkt.
2. JANTAR Herbu Flinta ( wł. Elżbieta Adamowicz) - 17 wystaw - 116 pkt.
3. ARAX z Jamnikowa ( wł. Anna Kawalec) - 18 wystaw - 111 pkt.
4. MORRICONE HOKUS POKUS Z PERŁOWEJ Dagi Dog ( wł. Ewa Dąbrowska) - 10 wystaw, 82 pkt.
5. JACKSON MICHAEL Dagi Dog ( w. Dagmara Oraczewska) - 7 wystaw – 81 pkt.
6. BLACK DIAMOND Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal) - 4 wystawy – 74 pkt.
7. SORELLA Figoland ( wł. Ewa Barwicka) - 12 wystaw - 74 pkt.
8.AMETYST Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal) - 11 wystaw - 72 pkt.
9. PRESTON Z Dachu ( wł. Hanna Maniewska) - 10 wystaw - 65 pkt.
10. BLACK HAPPINES Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal) - 12 wystaw – 61 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy
1.Grand Avelen DERVILLE ( wł. Beata Gęsińska) - 15 wystaw – 131 pkt.
2. BLACK DIAMOND Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal) - 4 wystawy – 74 pkt.
3. SORELLA Figoland ( wł. Ewa Barwicka) - 12 wystawy - 74 pkt.
4. BLACK HAPPINES Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal) - 12 wystaw – 61 pkt.
5. SHERGOL Lizus Maksimus ( wł. Aleksandra Sękowska) - 5 wystaw – 57 pkt.
6. BEAUTY IN BLACK Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal) - 2 wystawY - 48 pkt
7. OOPS ONLY YOU LITTLE DRANATANJA ( wł. Grażyna Zapletal) - 3 wystawy – 28 pkt.
8. HARDA z Samotraki ( wł. Anna Samocka) - 0 wystaw - 10 pkt
Jamnik długowłosy miniaturowy
1. AMETYST Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal) - 11 wystaw - 72 pkt.
2. Kinchville VENNO VERETTI ( wł. Beata Gęsińskal) - 7 wystaw - 48 pkt.
3. CASANOVA Hokus Pokus z Perłowej ( wł. Ewa Dąbrowska) - 4 wystawy - 34 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy
1. MORRICONE HOKUS POKUS Z PERŁOWEJ Dagi Dog ( wł. Ewa Dąbrowska) - 10 wystaw, 82 pkt.
2. JACKSON MICHAEL Dagi Dog ( w. Dagmara Oraczewska) - 7 wystaw – 81 pkt.
3. LUNA HOKUS POKUS Z PERŁOWEJ Dagi Dog ( wł. Dagmara Oraczewska) - 9 wystaw – 52 pkt
4. INDIA Dagi Dog ( wł. Dagmara Oraczewska) - 4 wystawy - 51 pkt.
5. JACKSON LA TOYA Dagi Dod ( wł Dagmara Oraczewska) - 3 wystawy – 18 pkt.
6. BO of Ivy's Hill ( wł. Dagmara Oraczewska) - 2 wystawy - 12 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy
1. GABI Zielone Mchy ( wł. Romana Kordos) - 9 wystaw - 25 pkt.
2. BACARA TORA Zielone Mchy ( wł. Romana Kordos) - 8 wystaw - 15 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy
1. ARAX z Jamnikowa ( wł. Anna Kawalec) - 18 wystaw - 111 pkt.
2. PRESTON Z Dachu ( wł. Hanna Maniewska) - 10 wystaw - 65 pkt.
3. Delbruggers QUAX ( wł. Anna Kawalec) - 8 wystaw - 44 pkt.
4. MELEK Z Dachu ( wł. Hanna Maniewska) - 3 wystawy - 26 pkt.
5. Excellmagic GALANA GENTILA ( wł. Anna Kawalec) - 4 wystawy - 18 pkt.
6. PANDORA z Dachu ( wł. Hanna Maniewska) - 5 wystaw - 16 pkt.
7. MIGOTKA z Dachu ( wł. Hanna Maniewska) - 1 wystawa - 4 pkt.
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
1. UGLY DUCKLING Dervilla ( wł. Bogusław Chałupa) - 14 wystaw - 60 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy
1. JANTAR Herbu Flinta ( wł. Elżbieta Adamowicz) - 17 wystaw - 116 pkt.
2. EBADI Herbu Flinta ( wł. Elżbieta Adamowicz) - 9 wystaw - 52 pkt.
3. Raydachs DENIM N DIAMONDS SW ( wł. Ina i Agnieszka Małeckie) - 1 wystawa - 40 pkt.
4. Raydachs RUBY TUESDAY SW ( Ina i Agnieszka Małeckie) - 3 wystawy, 21 pkt
5. EKSPRESJA Herbu Flinta ( wł. Elżbieta Adamowicz) - 6 wystaw - 14 pkt.
6. EX SENTIA SHOSANNA DREUFUS Basta ( wł. Dorota Witkowska) - 1 wystawa - 10 pkt.
7. Ex Sentia I WILL NOT FORGET YOU FRIDA ( wł. Dorota Witkowska) - 1 wystawa - 9 pkt.