TOP TEN Klubu Jamnika za rok 2011
Klasyfikacja generalna
Klasyfikacja generalna
1. Daybreak's Garden Party W (wł. Ina i Agnieszka Małeckie)
14 wystaw - 163 pkt.
2. Raydachs Denim N Diamonds SW (wł Ina i Agnieszka Małeckie)
16 wystaw - 162 pkt.
3. Zoran Czuk Hodowla Myślinów (wł. Anna Kędziora)
23 wystawy - 120 pkt.
4. Mamba Dagnasta (wł. Adam Rosiński)
5 wystaw - 85 pkt.
5. Harda Z Samotraki (wł. Anna Samocka)
13 wystaw - 77 pkt.
6. Melek Z Dachu (wł. Hanna Maniewska)
9 wystaw - 72 pkt.
7. Paco Z Pirackiego Klanu (wł. Anna Kędziora)
11 wystaw - 68 pkt.
8. Sorella Figoland (wł. Ewa Barwicka)
9 wystaw - 57 pkt.
9. Bardotka Brzdąc (wł. Agnieszka i Katarzyna Klusak)
9 wystaw - 56 pkt.
10. Chance of Success Asocjacja (wł. Joanna Warzecha)
8 wystaw - 53 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy
1. Harda Z Samotraki (wł. Anna Samocka)
13 wystaw - 77 pkt.
2. Sorella Figoland (wł. Ewa Barwicka)
9 wystaw - 57 pkt.
3. Borowik Taniec Motyla (wł. Jadwiga Frach)
8 wystaw - 40 pkt.
4. Alshtadt Fabulous (wł. Agnieszka i Katarzyna Klusak)
5 wystaw - 30 pkt.
5. Sznureczek Brzdac (wł. Ewa Dąbrowska)
2 wystawy - 27 pkt.
6. Takina Dlugie Cudo (wł. Grażyna Zapletal)
4 wystawy - 25 pkt.
7. Tsunami Długie Cudo (wł. Grażyna Zapletal)
3 wystawy - 21 pkt.
8. Nobel Elpida Kiani (wł. Jadwiga Frach)
1 wystawa - 16 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy
1. Egida Długie Cudo (wł. Grażyna Zapletal)
5 wystaw - 27 pkt.
2. Silje Hokus Pokus Z Perłowej (wł. Ewa Dąbrowska)
3 wystawy - 18 pkt.
3. Estella Długie Codo (wł. Grażyna Zapletal)
3 wystawy - 18 pkt.
4. Elpaso Długie Cudo (wł. Grażyna Zapletal)
4 wystawy - 17 pkt.
5. Virtutes Długie Cudo (wł. Grażyna Zapletal)
1 wystawa - 12 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy
1. Gryzzli Z Samotraki (wł. Anna Samocka)
11 wystaw - 50 pkt.
2. Excellmagic L'Brellianceblack (wł. Dagmara Oraczewska i Ewa Dąbrowska)
5 wystaw - 37 pkt.
3. Eros Dagi Dog (wł. Dagmara Oraczewska )
4 wystawy - 34 pkt.
4. Pramada Sassafrass (wł. Dagmara Oraczewska i Ewa Dąbrowska)
4 wystawy - 25 pkt.
5. Frida Dagi Dog (wł. Dagmara Oraczewska)
6 wystaw - 21 pkt.
6. Etna Dagi Dog (wł. Dagmara Oraczewska i Mariola Nowak)
3 wystawy - 15 pkt.
7. Carmen Słodki Urwis (wł. Dagmara Oraczewska)
1 wystawa - 13 pkt.
8. Bo Of Ivy’s Hill (wł. Dagmara Oraczewska)
1 wystawa - 12 pkt.
9. Ornbergets Amaretto (wł. Dagmara Oraczewska)
1 wystawa - 6 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy
1. Visa Vigo Jamnicza Ostoja (wł. Dorota Heinisch)
1 wystawa - 18 pkt.
2. Ramona Zielone Mchy -(wł. Romana Kordos)
2 wystawy - 9 pkt.
3. Corsa Zielone Mchy -(wł. Romana Kordos)
2 wystawy - 3 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy
1. Mamba Dagnasta (wł. Adam Rosiński)
5 wystaw - 85 pkt.
2. Chance Of Success Asocjacja (wł. Joanna Warzecha)
8 wystaw - 53 pkt.
3. Dastra Diana Jamnicza Ostoja (wł. Dorota Heinisch)
9 wystaw - 25 pkt.
4. Rega Regata Książęcy Dwór (wł. Dorota Heinisch)
4 wystawy - 22 pkt.
5. Ex Sentia Ocean's Eleven (wł. Joanna warzecha)
7 wystaw - 19 pkt.
6. Gem Gabor Jamnicza Ostoja (wł. Dorota Heinisch)
4 wystawy - 17 pkt.
7. Hagi Hajan Jamnicza Ostoja (wł. Dorota Heinisch)
4 wystawy - 16 pkt.
8. Xendo Xend Jamnicza Ostoja (wł. Dorota Heinisch)
1 wystawa - 11 pkt.
9. Niko Zielone Mchy (wł. Romana Kordos)
1 wystawa - 3 pkt.
10. Tora Zielone Mchy (wł. Romana Kordos)
2 wystawy - 3 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy
1. Zoran Czuk Hodowla Myślinów (wł. Anna Kędziora ), 23 wystawy - 120 pkt.
2. Melek Z Dachu (wł. Hanna Maniewska)
9 wystaw - 72 pkt.
3. Paco Z Pirackiego Klanu (wł. Anna Kędziora)
11 wystaw - 68 pkt.
4. Delbruggers Quax (wł. Anna Kawalec)
2 wystawy - 6 pkt.
5. Excellmagic Galana Gentila (wł. Anna Kawalec)
2 wystawy - 4 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy
1. Mała Mi Brzdac (wł. Agnieszka i Katarzyna Klusak)
6 wystaw - 34 pkt.
2. Różowa Pantera Brzdac (wł. Agnieszka i Katarzyna Klusak)
9 wystaw - 30 pkt.
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
1. Bardotka Brzdąc (wł. Agnieszka i Katarzyna Klusak)
9 wystaw - 56 pkt.
2. Fiku Miku Brzdąc (wł. Agnieszka i Katarzyna Klusak)
11 wystaw - 38 pkt.
3. Endavour Hycon (wł. Barbara Rosiak)
6 wystaw - 32 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy
1. Daybreak's Garden Party (wł. Ina I Agnieszka Małeckie)
14 wystaw - 163 pkt.
2. Raydachs Denim N Diamonds (wł Ina i Agnieszka Małeckie)
16 wystaw - 162 pkt.
3. Sycylia Herbu Kopidołek ( wł. Alexandra Buczyńska )
6 wystaw - 42
punkty
4. Ex Sentia I Will Not Forget You Frida (Dorota Witkowska)
2 wystawy - 32 pkt.
4. Ex Sentia Me & You Us Forever (wł. Magdalena Kubicka)
6 wystaw - 30 pkt.
5. Mellitus Amygdalus Kancona (wł. Danuta i Beata Lamentowicz)
3 wystawy - 29 pkt.
6. Gulden Herbu Flinta (wł. Elżbieta Adamowicz)
4 wystawy - 18 pkt.
7. Boliwia Herbu Kopidołek ( wł. Alexandra Buczyńska )
3 wystawy - 15 pkt
8. Mellitus Astrantia Kancona (wł. Danuta i Beata Lamentowicz)
1 wystawa - 11 pkt.
14 wystaw - 163 pkt.
2. Raydachs Denim N Diamonds SW (wł Ina i Agnieszka Małeckie)
16 wystaw - 162 pkt.
3. Zoran Czuk Hodowla Myślinów (wł. Anna Kędziora)
23 wystawy - 120 pkt.
4. Mamba Dagnasta (wł. Adam Rosiński)
5 wystaw - 85 pkt.
5. Harda Z Samotraki (wł. Anna Samocka)
13 wystaw - 77 pkt.
6. Melek Z Dachu (wł. Hanna Maniewska)
9 wystaw - 72 pkt.
7. Paco Z Pirackiego Klanu (wł. Anna Kędziora)
11 wystaw - 68 pkt.
8. Sorella Figoland (wł. Ewa Barwicka)
9 wystaw - 57 pkt.
9. Bardotka Brzdąc (wł. Agnieszka i Katarzyna Klusak)
9 wystaw - 56 pkt.
10. Chance of Success Asocjacja (wł. Joanna Warzecha)
8 wystaw - 53 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy
1. Harda Z Samotraki (wł. Anna Samocka)
13 wystaw - 77 pkt.
2. Sorella Figoland (wł. Ewa Barwicka)
9 wystaw - 57 pkt.
3. Borowik Taniec Motyla (wł. Jadwiga Frach)
8 wystaw - 40 pkt.
4. Alshtadt Fabulous (wł. Agnieszka i Katarzyna Klusak)
5 wystaw - 30 pkt.
5. Sznureczek Brzdac (wł. Ewa Dąbrowska)
2 wystawy - 27 pkt.
6. Takina Dlugie Cudo (wł. Grażyna Zapletal)
4 wystawy - 25 pkt.
7. Tsunami Długie Cudo (wł. Grażyna Zapletal)
3 wystawy - 21 pkt.
8. Nobel Elpida Kiani (wł. Jadwiga Frach)
1 wystawa - 16 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy
1. Egida Długie Cudo (wł. Grażyna Zapletal)
5 wystaw - 27 pkt.
2. Silje Hokus Pokus Z Perłowej (wł. Ewa Dąbrowska)
3 wystawy - 18 pkt.
3. Estella Długie Codo (wł. Grażyna Zapletal)
3 wystawy - 18 pkt.
4. Elpaso Długie Cudo (wł. Grażyna Zapletal)
4 wystawy - 17 pkt.
5. Virtutes Długie Cudo (wł. Grażyna Zapletal)
1 wystawa - 12 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy
1. Gryzzli Z Samotraki (wł. Anna Samocka)
11 wystaw - 50 pkt.
2. Excellmagic L'Brellianceblack (wł. Dagmara Oraczewska i Ewa Dąbrowska)
5 wystaw - 37 pkt.
3. Eros Dagi Dog (wł. Dagmara Oraczewska )
4 wystawy - 34 pkt.
4. Pramada Sassafrass (wł. Dagmara Oraczewska i Ewa Dąbrowska)
4 wystawy - 25 pkt.
5. Frida Dagi Dog (wł. Dagmara Oraczewska)
6 wystaw - 21 pkt.
6. Etna Dagi Dog (wł. Dagmara Oraczewska i Mariola Nowak)
3 wystawy - 15 pkt.
7. Carmen Słodki Urwis (wł. Dagmara Oraczewska)
1 wystawa - 13 pkt.
8. Bo Of Ivy’s Hill (wł. Dagmara Oraczewska)
1 wystawa - 12 pkt.
9. Ornbergets Amaretto (wł. Dagmara Oraczewska)
1 wystawa - 6 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy
1. Visa Vigo Jamnicza Ostoja (wł. Dorota Heinisch)
1 wystawa - 18 pkt.
2. Ramona Zielone Mchy -(wł. Romana Kordos)
2 wystawy - 9 pkt.
3. Corsa Zielone Mchy -(wł. Romana Kordos)
2 wystawy - 3 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy
1. Mamba Dagnasta (wł. Adam Rosiński)
5 wystaw - 85 pkt.
2. Chance Of Success Asocjacja (wł. Joanna Warzecha)
8 wystaw - 53 pkt.
3. Dastra Diana Jamnicza Ostoja (wł. Dorota Heinisch)
9 wystaw - 25 pkt.
4. Rega Regata Książęcy Dwór (wł. Dorota Heinisch)
4 wystawy - 22 pkt.
5. Ex Sentia Ocean's Eleven (wł. Joanna warzecha)
7 wystaw - 19 pkt.
6. Gem Gabor Jamnicza Ostoja (wł. Dorota Heinisch)
4 wystawy - 17 pkt.
7. Hagi Hajan Jamnicza Ostoja (wł. Dorota Heinisch)
4 wystawy - 16 pkt.
8. Xendo Xend Jamnicza Ostoja (wł. Dorota Heinisch)
1 wystawa - 11 pkt.
9. Niko Zielone Mchy (wł. Romana Kordos)
1 wystawa - 3 pkt.
10. Tora Zielone Mchy (wł. Romana Kordos)
2 wystawy - 3 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy
1. Zoran Czuk Hodowla Myślinów (wł. Anna Kędziora ), 23 wystawy - 120 pkt.
2. Melek Z Dachu (wł. Hanna Maniewska)
9 wystaw - 72 pkt.
3. Paco Z Pirackiego Klanu (wł. Anna Kędziora)
11 wystaw - 68 pkt.
4. Delbruggers Quax (wł. Anna Kawalec)
2 wystawy - 6 pkt.
5. Excellmagic Galana Gentila (wł. Anna Kawalec)
2 wystawy - 4 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy
1. Mała Mi Brzdac (wł. Agnieszka i Katarzyna Klusak)
6 wystaw - 34 pkt.
2. Różowa Pantera Brzdac (wł. Agnieszka i Katarzyna Klusak)
9 wystaw - 30 pkt.
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
1. Bardotka Brzdąc (wł. Agnieszka i Katarzyna Klusak)
9 wystaw - 56 pkt.
2. Fiku Miku Brzdąc (wł. Agnieszka i Katarzyna Klusak)
11 wystaw - 38 pkt.
3. Endavour Hycon (wł. Barbara Rosiak)
6 wystaw - 32 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy
1. Daybreak's Garden Party (wł. Ina I Agnieszka Małeckie)
14 wystaw - 163 pkt.
2. Raydachs Denim N Diamonds (wł Ina i Agnieszka Małeckie)
16 wystaw - 162 pkt.
3. Sycylia Herbu Kopidołek ( wł. Alexandra Buczyńska )
6 wystaw - 42
punkty
4. Ex Sentia I Will Not Forget You Frida (Dorota Witkowska)
2 wystawy - 32 pkt.
4. Ex Sentia Me & You Us Forever (wł. Magdalena Kubicka)
6 wystaw - 30 pkt.
5. Mellitus Amygdalus Kancona (wł. Danuta i Beata Lamentowicz)
3 wystawy - 29 pkt.
6. Gulden Herbu Flinta (wł. Elżbieta Adamowicz)
4 wystawy - 18 pkt.
7. Boliwia Herbu Kopidołek ( wł. Alexandra Buczyńska )
3 wystawy - 15 pkt
8. Mellitus Astrantia Kancona (wł. Danuta i Beata Lamentowicz)
1 wystawa - 11 pkt.